WhatsApp

Teknik Destek

Destek ve özel ürünler
hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Hakkımızda

HakkımızdaFirmamız Korkmazlar Plastik ve Metal Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak 2001 yılında faaliyete başlamıştır. Üç yıl boyunca masa sandalye satışı üzerine faaliyet vermiştir. 2004 yılında masa ve sandalye üzerine atölye bazında üretime başlamıştır. Bu süreçten sonra firmamız üretimdeki kalite ve çeşitliliği arttırarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

 

KMM COLLECTION; 2006 yılından beri Korkmazlar Plastik ve Metal Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketinin tescilli markasıdır ve üretimlerimiz bu marka adı altında üretilmekte, pazarlanmakta ve satılmaktadır. Şu anda Bursa'da 2500 m2 showroom mağazamızda hizmet vermekte olup yine Bursa'daki üretim fabrikamızda üretime devam etmekteyiz. Şu an kendi bünyemizde 2600 m2 fabrikamızda üretim yapmaya 60 personelimizle devam etmekteyiz.

 

2017 yılı itibariyle firmamızda 900'fazla farklı modelde ürün üretilmektedir. Her sene ürün yelpazemize yaklaşık 50 adet yeni model eklenmektedir. Bu modeller satış bayilerimiz ve kendi mağazalarımızdaki müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlanıp üretilmekte ve ürün yelpazemize girmektedir. 2017 yılı verilerimize göre yaptığımız üretimin %30'u dış pazara, %70'i iç pazara hitap etmektedir. 

 

2018 yılındaki hedefimiz üretimimizin dış pazar payını %50 ve üzeri olarak arttırmaktır. Bunları yaparken en önemli hedefimiz ürünlerimizdeki kaliteyi ve ergonomiyi ve son kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Firmamızdan yapacağınız her türlü alışverişte memnun kalmanız dileğiyle sizleri de firmamıza bekleriz.

 

kmm

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun E-BÜLTEN